دوچرخه مبله مدل TL997 برند اورجینال PROMAXدوچرخه مبله خانگی مدل TL997 برند اورجینال پرومکس دارای سیستم الکترومگنتی و 16 لول سختی کارو 9 کیلوگرم دیسک.
دوچرخه مبله فوق حرفه ای جهت استفاده در منازل
دارای دیسک 9 کیلوگرمی
دارای سیستم الکترومگنتی ( بدون نیاز به باتری )
دارای 16 لول سختی کار
دارای نمایشگر LCD
دارای تحمل وزن 140 کیلوگرم
ارسال و نصب رایگان برای ساکنین شهر تهران

دوچرخه ثابت مبله پرومکس مدل TL997 وسیله ورزشی مدرن، مقاوم، زیبا، و کارآمدی است که با طراحی حرفه‌ای خود توانسته توجه بسیاری از ورزشکاران و ورزش ‌دوستان را به خود جلب کند. از مهم‌ترین نکته‌هایی که در ساخت انواع دوچرخه ثابت خانگی PROMAX به کار رفته ، هماهنگ بودن ساختار آن با بدن انسان است. صندلی دوچرخه مبله خانگی پرومکس به صورت طبی ساخته شده و در دو سطح افقی و عمودی قابل تنظیم است، از این رو هر ورزشکاری می‌تواند با توجه به قد و وزن خود جایگاه آن را برای خود تنظیم کند تا در زمان تمرین در بهترین فرم بدنی قرار گیرد.

دوچرخه ثابت پشتی دار PROMAX مدل TL997  دارای سیستم الکترومگنتی یا الکترومغناطیسی است که بدون نیاز به باتری کار میکند . تنظیم سطح مقاومت در دوچرخه‌های ثابت با سیستم الکترومغناطیسی با استفاده از نمایشگر دستگاه و با دادن برنامه قابل تغییر است .  با تغییر سطح مقاومت در انواع دوچرخه مبله پرومکس نیاز به فشار بر رکاب‌ها در هنگام تمرین کم و زیاد می‌شود و از این راه می‌توان شدت تمرین ورزشی و کالری سوزی را در بدن مدیریت کرد. وزن دیسک دوچرخه ثابت نشسته پرومکس 9 کیلوگرم است و با کمک آن می‌توان 16 درجه سختی برای رکاب زدن ایجاد کرد. اندازه دوچرخه ثابت مگنتی پرومکس بعد از اسمبل کردن 146×66×109  سانتی‌متر، و وزن خالص آن 57 کیلوگرم است.

مبله بودن دوچرخه ثابت  PROMAX مدل TL997 شرایط تمرین را برای افرادی که پا یا کمر آنها آسیب دیده است فراهم می‌کند و فشار زیاد را از روی کمر و پای کاربر بر می دارد، به همین دلیل خرید دوچرخه ثابت خانگی پاور مکس و هر دوچرخه پشتی‌ دار یا مبله دیگری بهترین گزینه برای کسانی است که دچار مشکل در کمر و پای خود هستند، یا می‌خواهند تمرین آرام تر و با فشار کمتری داشته باشند. البته مبله بودن این دستگاه روی قیمت دوچرخه ثابت پرومکس نیز تاثیرگذار بوده است. دوچرخه ثابت نشسته پرومکس تا 140 کیلوگرم وزن را تحمل می‌کند و در واقع می‌توان گفت بیشتر افراد می‌توانند از این دوچرخه برای دستیابی به تناسب اندام و زیبایی اندام بهره ببرند. دوچرخه ثابت پرومکس نمایشگری از نوع LCD دارد و در آن چکیده‌ای از فعالیت تمرینی ورزشکار به نمایش گذاشته می‌شود. سرعت تمرین و پدال زدن، مسافتی که طی شده، زمانی که صرف تمرین شده، تعداد تپش قلب ورزشکار در هر دقیقه که با گرفتن دسته‌های دوچرخه مشخص می‌شود، کالری مصرف شده و مقدار مقاومت دستگاه در نمایشگر دوچرخه ثابت نشسته پرومکس نشان داده می‌شود.


دوچرخه ثابت مبله
مدل دستگاه TL997
تحمل وزن kg 140
وزن دستگاه kg 57
اطلاعات نمایشگر ضربان قلب ،کالري سوزي ، مسافت طي شده ، سرعت ، زمان ، شیب
عملکرد الکترومگنتی
درجه تنظیم مقاومت سرعت 16
ابعاد دستگاه cm 146×66×109
چرخ جهت جابه جایی دارد
تنظیم صندلی دارد (بصورت عمودی و افقی )
پنجه رکاب باشگاهی

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب

دوچرخه مبله مدل TL997 برند اورجینال PROMAX

  • تولیدکننده: PROMAX
  • مدل کالا: TL997
  • موجودی: موجود
  • 36,700,000 تومان


گزینه های موجود


کالاهای مرتبط

دوچرخه مبله خانگی مدل TL812 برند اورجینال PROMAX

دوچرخه مبله خانگی مدل TL812 برند اورجینال PROMAX

دوچرخه مبله خانگی مدل TL812 برند اورجینال PROMAX دوچرخه..

16,500,000 تومان

برچسب ها: دوچرخه مبله مدل TL997 برند اورجینال PROMAX, TL997, دوچرخه ثابت مبله